01.01.2021

Personel Listesi

 

 

 

ÜRGÜP İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ DAİRE PERSONELİ

 

S.N.

Adı Soyadı                                   

Unvanı                                              

Sınıf                                                      

1

İsmail KARADAVUT

İlçe Müftüsü

Genel İdare Hizmetleri

2

Ahmet TUNCER

Şube Müdürü

Genel İdare Hizmetleri

3

Mustafa AYDIN

Uzman Vaiz

Din Hizmetleri

4

Elvan SESLİ

Bayan Vaiz

Din Hizmetleri

5

Metin TEKİN

Murakıp

Din Hizmetleri

6

Abdurrahim SAYAR

Din Hizmetleri Uzmanı

Genel İdare Hizmetleri

7

Mustafa KOLMAN

Şef

Genel İdare Hizmetleri

8

Remzi DAĞINIK

Veri Haz.Ve Kont.İşl.

Genel İdare Hizmetleri

9

Murat KARAKUŞ

Veri Haz.Ve Kont.İşl.

Genel İdare Hizmetleri

10

İsmail BULUT

Veri Haz.Ve Kont.İşl.

Genel İdare Hizmetleri

11

Himmet ÇALIŞKAN

Şoför

Yardımcı Hizmetler

12

Mehmet TAŞAN

Hizmetli

Yardımcı Hizmetler

13

İsa ÇALIŞKAN

Hizmetli

Yardımcı Hizmetler

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ÜRGÜP İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ CAMİ GÖREVLİLERİ

S.N.

Adı Soyadı                                          

Ünvanı                                                      

Görev Yeri/ Cami Sınıfı                              

1

Ahmet ACAR

İmam- Hatip

Musalla C. [ C ]

2

Yavuz KAYA

Müezzin- Kayyım

Musalla C. [ C ]

3

Mehmet Berat TURAL

İmam- Hatip

Osmanlı C. [ C ]

4

Selami ACER

İmam- Hatip

Duayeri C. [ C ]

5

İsmail ORUÇ

Müezzin- Kayyım

Duayeri C. [ C ]

6

Bekir SEVİM

İmam- Hatip

H. Mustafa Ağa C. [ C ]

7

Mehmet KOCA

Müezzin- Kayyım

H. Mustafa Ağa C. [ C ]

8

Hasan Fehmi SÜTAY

İmam- Hatip

Afetevleri C. (Memiş Aksoy) [ C ]

9

Mehmet Ali TOY

Müezzin- Kayyım

Afetevleri C. (Memiş Aksoy) [ C ]

10

Mehmet Sami CANSEVER

İmam- Hatip

Hacı Kurra Hasan Efendi C. [ C ]

11

Hüseyin ÖKSÜZ

Müezzin- Kayyım

Hacı Kurra Hasan Efendi C. [ C ]

12

Nazim KARAVERLİ

4/B İ.H.

Arpacızade C. [ C ]

13

Mitat GÜLER

Müezzin- Kayyım

Arpacızade C. [ C ]

14

Ahmet ÖNER

İmam- Hatip

Karamanoğlu C. Kebir İ. Bey C. [ C ]

15

Sadullah ÇALIŞKAN

Müezzin- Kayyım

Karamanoğlu C. Kebir İ. Bey C. [ C ]

16

Ahmet ÜN

İmam- Hatip

Ahmet Yesevi C. [ D ]

17

Süleyman ÜNLÜ

İmam- Hatip

Evka C. [ C ]

18

Erdem POYRAZ

Müezzin- Kayyım

Evka C. [ C ]

19

Gökhan GÜL

İmam- Hatip

Fatih (Kılıçarslan) C. [ C ]

20

Mustafa AKKUŞ

Müezzin- Kayyım

Fatih (Kılıçarslan) C. [ C ]

21

Bekir ATA

İmam- Hatip

Eyüp Sultan C. [ C ]

22

Abdullah EKİNCİ

İmam- Hatip

Altıkapılı C. [ C ]

23

Arif TEKEÇ

İmam- Hatip

İmam Hatip Lisesi Mescidi [ D ]

24

Abdullah BACAKSIZ

İmam- Hatip

Toki Akay C. [ C ]

25

Ali ÖKSÜZ

İmam- Hatip

Yahya Efendi C. [ C ]

26

Ali Osman ORAK

Müezzin- Kayyım

Yahya Efendi C. [ C ]

27

Fatih ACAR

İmam- Hatip

Sağır Mescidi [ D ]

28

Fatih KOÇDEMİR

İmam- Hatip

Pancarcı C. [ D ]

29

Ahmet AKTÜRK

İmam- Hatip

Garip C. [ D ]

30

İshak GÜNDÜZ

İmam- Hatip

Espelli C. [ D ]

31

Yalçın ÖZDEMİR

İmam- Hatip

Musaefendi C. [ D ]

32

Ahmet AÇIKGÖZ

İmam- Hatip

Yunak C. [ D ]

33

Fatih GÖRMEZ

İmam- Hatip

Karavaiz (Dutlu) C. [ D ]

34

Kazım ÖZER

İmam- Hatip

Kurtuluş C. [ C ]

35

Mehmet GÖK

İmam- Hatip

Evka Mh. Karain Afetevleri C. [ D ]

36

Hüseyin ERTAŞ

İmam-Hatip

Aksalur Mh. Gönen Yk. Mh. C. [ D ]

37

MÜNHAL

İmam-Hatip

Aksalur Mh. Reşadiye C. [ C ]

38

MÜNHAL

İmam-Hatip

Aksalur Mh. Salur C. [ C ]

39

Seyfettin BEĞEN

Müezzin-Kayyım

Aksalur Mh. Salur C. [ C ]

40

Yusuf TEMEL

İmam-Hatip

Aksalur Mh. Yeni C. [ D ]

41

Ömer USLU

İmam-Hatip

Ortahisar Ksb. Bahçelievler Yeni C. [ C ]

42

Hüsnü Çoşkun ERDOĞAN

İmam-Hatip

Ortahisar Abdioğlu C. [ C ]

43

Muhammet SÖNMEZ

4/B M.K.

Ortahisar Abdioğlu C. [ C ]

44

Yunus İPEK

4/B İ.H.

Ortahisar Ali Reis C. [ D ]

45

Tahir SALMANLI

4/B İ.H.

Ortahisar Ksb. Alaaddin C. [ D ]

46

Mustafa AKTAN

İmam-Hatip

Ortahisar Ksb. Esentepe C. [ C ]

47

Muhammed Resul HÖKTEM

4/B İ.H.

Cemil Ky. Necippaşa C. [ D ]

48

Yusuf ORAK

İmam-Hatip

İ.Paşa Ky. Mehmetağa C. [ D ]

49

Hazim AŞCI

İmam-Hatip

İ.Paşa Ky. Yeni C. [ D ]

50

Celil TANRIVERDİ

İmam-Hatip

Ulaşlı Ky. Yeni C. [ D ]

51

Mesut DOĞRU

4/B İ.H.

Ulaşlı Ky. C. [ D ]

52

Fikret BİLEN

İmam-Hatip

M.Paşa Ky. C. Kebir C. [ C ]

53

MÜNHAL

Müezzin-Kayyım

M.Paşa Ky. C. Kebir C. [ C ]

54

Ramazan ADIGÜZEL

İmam-Hatip

M.Paşa Ky. Sipahi C. [ D ]

55

Mehmet Emin KARABAĞ

4/B İ.H.

Mustafa Pasa Ky. Yeni C. [ D ]

56

Mustafa KARAKOYUN

İmam-Hatip

Mustafa Paşa Ky. Şeyh Ali C. [ D ]

57

MÜNHAL

İmam-Hatip

Başdere Ky. Eyüplü C. [ D ]

58

Bekir AKÇER

İmam-Hatip

Başdere Ky. Fatih C. [ D ]

59

M. Sami SARIKAYA

İmam-Hatip

Başdere Ky. Ulu C. [ D ]

60

Ebubekir ORAK

4/B İ.H.

Başdere Ky. Afetevleri C. [ D ]

61

MÜNHAL

İmam-Hatip

Başdere Ky. Sultanım C. [ D ]

62

MÜNHAL

İmam-Hatip

Başdere Ky. Ağcaören Mh. Yeni C. [ D ]

63

Recep DEĞİRMENCİ

İmam-Hatip

Akköy Ky. H. Miktat C. [ D ]

64

MÜNHAL

İmam-Hatip

Akköy Ky. Yeni C. [ D ]

65

Yunus ALTIN

4/B İ.H.

Ayvalı Ky. Yusuf Bey C. [ D ]

66

Cebrail SATILMIŞ

4/B İ.H.

Ayvalı Ky. Yeni C. [ D ]

67

Recep TUNÇ

4/B İ.H.

Bahçeli Ky. Yeni C. [ D ]

68

Serdar SERDAROĞLU

4/B İ.H.

Bahçeli Ky. Osman Ağa C. [ D ]

69

Ahmet Hakan ASLAN

İmam-Hatip

Çökek Ky. C. [ D ]

70

İbrahim AYDOĞDU

İmam-Hatip

Demirtaş Ky. C. [ D ]

71

MÜNHAL

İmam-Hatip

Taşkınpaşa Ky. Taşkınpaşa C. [ C ]

72

Eren YILDIZ

4/B İ.H.

Taşkınpaşa Ky. Yeni C. [ D ]

73

İbrahim ZURNACI

4/B İ.H.

Mazı Ky. Yeni C. [ D ]

74

Zekai BALDEMİR

4/B İ.H.

Mazı Ky.C. [ D ]

75

Ali ÇELEBİ

İmam-Hatip

Karain Ky. C. [ D ]

76

Ahmet EFE

İmam-Hatip

Sarıhıdır Ky. C. [ D ]

77

Bekir TUPAL

İmam-Hatip

Karakaya Ky. C. [ D ]

78

Orhan Gazi ARSLAN

İmam-Hatip

İltaş (Hoz) Ky. C. [ D ]

79

Hasan ÇAKIR

İmam-Hatip

Karacaören Ky. Yeni C. [ D ]

80

MÜNHAL

İmam-Hatip

Karacaören Ky. Eski C. [ D ]

81

Musa KOCAARSLAN

4/B İ.H.

Karlık Ky. Yeni C. [ D ]

82

Mustafa DURAN

İmam-Hatip

Yeşilöz Ky. Necip Paşa C. [ D ]

83

MÜNHAL

İmam-Hatip

Yeşilöz Ky. Necip Paşa Mescidi [ D ]

84

Mustafa YASAV

İmam-Hatip

Sofular Ky. Eski C. [ D ]

85

Mustafa BAŞER

4/B İ.H.

Sofular Ky. Yeni C. [ D ]

86

Mustafa TAŞAN

İmam-Hatip

Şahinefendi Ky. Yeni C. [ D ]

87

MÜNHAL

İmam-Hatip

Şahin Efendi Ky. C. [ D ]

88

Erdal ALIMLI

İmam-Hatip

Boyalı Ky. C. [ D ]

89

Mustafa ÖKSÜZ

İmam-Hatip

Boyalı Ky. Karşı Mh. Yeni C. [ D ]

90

Abdulhalık GÜL

4/B İ.H.

Başdere Ky. Ağcaören Mh. Eski C. [ D ]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ÜRGÜP İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ KUR’AN KURSU ÖĞRETİCİLERİ

S.N.   

Adı Soyadı

Ünvanı

Görev Yeri

1

Nurcan SEZGİN

Kur’an Kursu Öğreticisi

Musalla K. K.

2

Elif İNCE

4/B K.K.Ö.

Musalla K. K. ( 4-6 Yaş )

3

Hatice DEMİR

Kur’an Kursu Öğreticisi

Müftü Murat Çakır K. K.

4

M. Sümeyye KOÇAK

Kur’an Kursu Öğreticisi

Memiş Aksoy (Afetevleri) Kız K. K.

5

Nural ÜZEL

Kur’an Kursu Öğreticisi

Evka K. K.

6

Ayşegül ACAR

Kur’an Kursu Öğreticisi

Evka K.K. ( 4-6 Yaş )

7

Fatma AYAZ

Kur’an Kursu Öğreticisi

Eyüp Sultan Kız K.K.

8

Hatice ACAR

Kur’an Kursu Öğreticisi

Hediye Hatun K.K. ( 4-6 Yaş )

9

Emine CANSEVER

Kur’an Kursu Öğreticisi

Hediye Hatun K.K.

10

Hacer ÇAKIR

Kur’an Kursu Öğreticisi

Bilsel- Turan Atay K.K.

11

S. Betül TAŞÇIOĞLU

Kur’an Kursu Öğreticisi

Altıkapılı Kız K.K.

12

Dilek KURTUL

Kur’an Kursu Öğreticisi

Ortahisar Beldesi Mevlana K.K.

13

Zeynep ERTAŞ

Kur’an Kursu Öğreticisi

Toki K. K.

14

Esra DURAN

Kur’an Kursu Öğreticisi

Ortahisar Beldesi K.K. ( 4-6 Yaş )

15

Nurcan SATILMIŞ

4/B K.K.Ö.

Ayvalı Köyü Kız K.K.

16

Zeynep TURHAN

Kur’an Kursu Öğreticisi

Cemil Köyü K.K.

17

Ömer FİDAN

Kur’an Kursu Öğreticisi

Ortahisar Reisül-Kurra Ahmet Hamdi Efendi K.K.

18

Resul ARSLAN

Kur’an Kursu Öğreticisi

Ortahisar Reisül-Kurra Ahmet Hamdi Efendi K.K.