T.C. Cumhurbaşkanlığı
Diyanet İşleri Başkanlığı

Ürgüp Müftülüğü

30.08.2016

Personel Listesi

 

Daire Personeli

S.No Adı Soyadı Sınıf  Ünvan Dahili Tel.
1 Abdul Muhammed ÇINAR Genel İdare Hizmetleri İlçe Müftüsü  
2 Mustafa AYDIN Din Hizmetleri Vaiz  
3 Metin TEKİN Din Hizmetleri Murakıp  
4 Mustafa KOLMAN Genel İdare Hizmetleri Şef  
5 İsmail BULUT Genel İdare Hizmetleri Veri Haz. ve Kont İşl  
6 Remzi DAĞINIK Genel İdare Hizmetleri Veri Haz ve Kont İşl  
7 Murat KARAKUŞ Genel İdare Hizmetleri Veri Haz ve Kont İşl  
8 İsa ÇALIŞKAN Yardımcı Hizmetler Hizmetli  
9 Mehmet TAŞAN Yardımcı Hizmetler Hizmetli  
10 Himmet ÇALIŞKAN Yardımcı Hizmetler Şöför  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İmam-Hatip

S:No Adı Soyadı Görev Yeri
1 Ahmet ACAR Duayeri Cami
2 Adem TANRIVER Arpacızade Cami
3 Bekir SEVİM Mustafaağa Cami
4 Ömer ERBİLĞİÇ Kurtuluş Cami
5 Ali ÖKSÜZ Hacıkurra Cami
6 Ali ÇELEBİ Afatevler Cami
7 Hüseyin POYRAZ Esbelli Cami
8   Fatih Cami
9 Mustafa GÜRBÜZ Karavaiz Cami
10   Yahyaefendi Cami
11 Ahmet Ün  
12 Bekir ATA Eyüpsultan Cami
13 Muhiddin MACİD Musalla Cami
14 Mehmet KAYNAR Karamanoğlu Cami
15 Fatih ACAR Sağırmescidi Cami
16 Abdullah EKİCİ Altıkapılı Cami
17 Yalçın ÖZDEMİR Musaefendi Cami
18 Arif TEKEÇ Sanayi Cami
19 Mehmet Sami CANSEVER Evka Cami
20 Abdurrahim SAYAR Pancarcı Cami
21 Ahmet AÇIKGÖZ Yunak Cami
22 İsmail KART Aksalur Gönen Cami
23 Yusuf TEMEL Aksalur Yeni Cami
24 İsa MUTLU Aksalur Salur Cami
25 Musa KARA Aksalur Reşadiye Cami
26 Ahmet AKTÜRK Garip Cami
27    
28    
29    
30    
31 Hasan EKİM Ortahisar Bahçelievler C.
32 Ömer USLU Ortahisar Alireis Cami
33 Şaban Emir Ortahisar Alaaddin Cami
34 Mustafa AKTAN Ortahisar Esentepe Cami
35   Ortahisar Abdioğlu Cami
36 Mustafa ERBİLĞİÇ Başdere Köy. Afatevler C.
37 İshak GÜNDÜZ Başdere Köy Fatih C.
38 Mustafa KARAKOYUN Başdere Köy. Sultanım C.
39 Mustafa AKKUŞ Başdere Köy. Eyüplü C.
40   Başdere Köy. Ulu C
41   Mustafapaşa Köy Şeyh Ali C.
42 Abdullah POLAT Mustafapaşa Köy Kebir C.
43 Ali Osman ORAK Mustafapaşa Köy Sipahi C
44   Ayvalı Köy Yeni C
45   Ayvalı Köy Yusufbey C.
46 Emrah NOHUTÇU Ağcaören Köy Yeni C.
47   Ağcaören Köy Eski C.
48 İbrahim AYDOĞDU Demirtaş Köy C.
49 Recep DEGİRMENCİ Akköy Hacı Miktat C.
50 Murat YÜZEN İltaş Köy C.
51 Mustafa DURAN Yeşilöz Köy Necippaşa C.
52 Necati Uz Yeşilöz Köy Necippaşa Mescidi
53 Mehmet GÖK Karain Köyü Yeni C.
54 Mustafa DERE Karain Köyü Hacı İsa C.
55   Karacaören Köyü Eski C
56   Karacaören Köyü Yeni C.
57 Erdal ALIMLI Boyalı Köyü C.
58 Mustafa ÖKSÜZ Boyalı Köyü Karşı Mah. C.
59 İsmail TOKALI Taşkınpaşa Köyü C.
60 Mustafa TAŞCIOĞLU Taşkınpaşa Köyü Yeni C.
61 Mehmet Berat TURAL Şahinefendi Köy Yeni C.
62 Fatih TOKTAŞ Şahinefendi Köy C.
63 Hazım AŞÇI İbrahimpaşa Köy Yeni C.
64    
65 Hüseyin ŞAYAKDİKEN Bahçeli Köy Osmanağa C.
66 Özgür KARAKUŞ Bahçeli Köy Yeni C.
67 Celil TANRIVERDİ Ulaşlı Köy C.
68 Kazım ÖZER Ulaşlı Köy C
69 Ali KAYGISIZ Çökek Köy C
70 Mahmut AK Karakaya Köy C.
71 Ahmet ÖNER Karlık Köy C.
72 Ali Osman YILMAZ Cemil Köy Necippaşa C.
73 Yasin SAYKILI Mazı Köy Yeni C.
74 Süleyman BAŞYİĞİT Mazı Köy C.
75 Ümit LEKESİZ Sofular köy Yeni C.
76   Sofular Köy Eski C.
77 Ahmet EFE Sarıhıdır Köy yeni C.
78    
79    
80    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Müezzin-Kayyım

1 İsmail Oruç Duayeri C.
2 Yavuz KAYA Musalla C.
3   Karamanoğlu C
4 Hüsnü TURAL Evka C.
5 Hüseyin ÖKSÜZ Hacıkurra c.
6 Mehmet KOCA